08-03-2012

Interpon spouští nové centrální webové stránky

8. března 2012 – Nové komplexní webové stránky Interpon Powder Coatings, www.interpon.com, dnes ožily a nabízí návštěvníkům zcela nový, interaktivní online zážitek.

Nové webové stránky se můžou pochlubit novým svěžím designem, což usnadňuje uživatelům najít informace, které hledají. Kromě funkcí, které nabízely předchozí stránky, nový Interpon.com představuje Odborné centrum, kde mohou zákazníci najít podrobné informace o práškových barvách. Technologie, materiály, aplikace, udržitelnost a inovace jsou mezi mnoha tématy našich odborníků.

Nové webové stránky také obsahují příklady projektů, kde byly v minulosti použity naše práškové barvy, a Powder Finder, který umožňuje návštěvníkům najít správnou práškovou barvu na základě barvy, technických vlastností, chemického složení nebo aplikace.

Barry Tomlinson, globální marketingový ředitel, řekl: „Vývoj webových stránek byl zaměřen na design a na zlepšení uživatelského rozhraní. Nový web umožňuje komukoli těžit z celosvětové odbornosti AkzoNobel Powder Coatings a to k jeho naprosté spokojenosti.“

Návštěvníci stránek si můžou stáhnout technické listy (TDS), brožury, časopisy a kontaktovat svého místního obchodního zástupce, nebo se ptát našich odborníků v dané oblasti.
Tomlinson dodal: „Tato stránka je opravdu informační středisko a je možné ji použít na PC nebo v mobilním telefonu. A čekají nás další novinky – sledujte tyto stránky!“