20-03-2012

AkzoNobel Powder Coatings spouští web InterponBuildings

20. březen 2012 – AkzoNobel, přední světový dodavatel práškových barev, spustil InterponBuildings – nové webové stránky, které mapují prokazatelné zkušenosti společnosti v architektonických práškových barvách.

Nové stránky (www.interponbuildings.com) obsahují více než 300 architektonických projektů, z nichž všechny jsou nebo byly chráněny práškovými barvami Interpon. Každý projekt je podrobně na webu popsán základními informacemi, detaily produktu a komplexní sbírkou fotografií včetně blízkých záběrů. A další projekty jsou přidávány každý týden!

Barry Tomlinson, globální marketingový ředitel AkzoNobel Powder Coatings poznamenal: „Spuštění tohoto webu je nejnovější krok v naší on-line strategii. Jsme rádi, že jsme první nátěrová společnost, která má své projekty v mapách Google. A nyní mají naši zákazníci ještě větší platformu pro prověření svých projektů, aniž by museli opustit své pracoviště.“

Pokud je k dispozici, najdeme zde také odkaz na Google mapy – Pohled z ulice, který umožňuje architektům a uživatelům zobrazení budovy na místě přiblížením na nejvyšší úroveň.

„Je to fantastický nový nástroj, který se zrodil v mysli architektů. Umožní jim zobrazit projekty s různými nátěry a barvami po celém světě a v jejich skutečném prostředí – zda-li je horko nebo sucho, chladno nebo vlhko, zda-li je prostředí obytné nebo komerční. Pokud najdou budovu poblíž, mohou dokonce jít a podívat se na nátěr osobně,“ dodal Tomlinson.

Spuštění nového webu je součástí úsilí organizace o posílení kvality a dostupnosti informací svým zákazníkům. Je navržen jako doplněk k nedávno vytvořeným webovým stránkám společnosti (www.interpon.com), s odkazy na další informace o výrobku a s možností on-line objednávek.